Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana, ul. Sadowa

Sadowa, Sosnówka, dolnośląskie

  • 210 000 zł
  • 901 m²
  • 233,07 zł/m²

Zdjęcie

Maria Witulska

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Sadowa

Sadowa, Sosnówka, dolnośląskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

210 000 zł

901 m²

233,07 zł/m²

Działka budowlana, ul. Sadowa

Zaktualizowane: 22 maja 2026

210 000 zł 901 m² 233,07 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 210 000 zł (233,07 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 901 m²
  •   kształt: kwadrat; długość: 30m; szerokość: 30m; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: woda miejska / wodociąg

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Polecamy do sprzedania słoneczną działkę z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny parter z poddaszem użytkowym. Media do podłączenia _ woda i prąd.

Agent

Maria Witulska

501 737...

501 737 086

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

501 737...

501 737 086

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień

Po godzinie: