Lokal użytkowy, ul. Strażacka
Strażacka, Sosnówka, dolnośląskie
- 1 304 900 zł
- 165 m²
- 7 908,48 zł/m²
Monika Połatyńsk...
Skontaktuj się
Lokal użytkowy, ul. Strażacka
Strażacka, Sosnówka, dolnośląskie
zaktualizowane:
18 maja 2026
Lokal użytkowy, ul. Strażacka
Zaktualizowane: 18 maja 2026
1 304 900 zł 165 m² 7 908,48 zł/m²
Warto obserwować to ogłoszenie
umiarkowane zainteresowanie
-
9
-
-
-
Zobacz na mapie
Przeznaczenie:
-Pomieszczenia:
9Parking:
-Rodzaj wejścia:
-Rodzaj budynku:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
- Cena: 1 304 900 zł (7 908,48 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Charakterystyka lokalu: 165 m², 9 pomieszczeń
- Rozkład lokalu: piętro /1, jednopoziomowe
- Budynek: rok budowy: 2020
- Źródło: biuro nieruchomości: REMAX POLSKA, zaktualizowane: 18.05.2026
- numer ogłoszenia: REMAX-729/3123/OOS
Lokalizacja
- Adres: Strażacka, Sosnówka, Podgórzyn, karkonoski, dolnośląskie
Opis nieruchomości
SEBASTIAN WIŚNIOWSKI
Agent prowadzący
Malowniczo położony kompleks trzech domków wypoczynkowych Zakątek Górski znajduje się w spokojnej części Sosnówki u podnóża Karkonoszy, z doskonałym dojazdem i dostępem do najpiękniejszych atrakcji regionu. (...)
694 486...
694 486 486